Zpověď stylistky Trioly!

26.02.18 | Zpovědi

Měla jsem příležitost vyzpovídat stylistku Trioly, Žanetu Ilutanovou, a zeptala jsem se na všechno, co by vám mohlo pomoci při výběru spodního prádla.

Zpověď stylistky Trioly!
Měla jsem příležitost vyzpovídat stylistku Trioly, Žanetu Ilutanovou, a zeptala jsem se na všechno, co by vám mohlo pomoci při výběru spodního prádla.

Žaneto, máte už nějaké zajímavé plány na rok 2018?

V Triole jsme teď měli trochu pauzu, co se týče Styling Tour, ale od března se opět chystáme vyjet po našich prodejnách po České republice. Naším cílem je opět pomoci novým zákaznicím vybrat správnou velikost podprsenky.

V osobním životě plánuji v tomto roce více sportovat a konečně se pořádně naučit anglicky!

Jak jste zmínila, pomáháte ženám vybrat správnou velikost spodního prádla. Jakou podle vás dělají při výběru chybu nejčastěji?

Obvykle mají velmi volné obvody, díky čemuž si ničí záda a krční páteř. Také velice často nosí malé koše, ve kterých se jim zapichují kostice do kožní tkáně nebo jim prsa nahoře vylézají. V tomto případě jsou pak ze svých podprsenek často nesvé a neustále si v nich své poprsí upravují.

Ideálně by tedy neměla žena se správnou podprsenkou svému poprsí během dne vůbec věnovat pozornost, je to tak?

Přesně tak. Pokud má správnou velikost a umí si do podprsenky vložit své poprsí, tak jak by měla, její dekolt bude perfektně zafixován po celý den. Žádné ošívání či upravování ramínek! To vše naše zákaznice učíme.

Jak je to s výběrem typu podprsenky?

Často se potkávám se zákaznicemi, které se bojí více vyztužených podprsenek. Myslí si, že jim to prsa ještě zvětší, což není pravda. Naopak jim to vypomůže s hezčím tvarem poprsí.

Změnilo se něco v posledním roce ve světě podprsenek a spodního prádla?

Hodně teď ženy s menším poprsím nosí nevyztužené podprsenky bez kostic. Spousta žen u nás se toho bojí, mají raději styl push-up. Můj názor ale je, že pokud má žena hezká malá pevná prsa, proč je měnit? Přirozenost je v tuto chvíli mnohem atraktivnější.

Také jsou stále trendy hladké koše. Myslíte si, že jsou oblíbenější než krajkové?

Záleží na ročním období - v zimě naše zákaznice jdou klidně do krajkového spodního prádla, ale v létě preferují pouze hladké. Bojí se totiž, že krajka nebo dokonce i T-švy jsou vidět pod oblečením. A přitom opravdu vidět nejsou a naopak jsou ideální pro určitý typ poprsí!

A pokud byste mohla předvídat trendy pro letošní rok, na co byste sázela?

Určitě více žen sáhne po spodním prádle v tělových barvách, ta teď hodně stoupla v oblibě. Což je podle mě super, protože tyto barvy jsou ideální pod světlým oblečením.

Také věřím tomu, že Triola udá letos nový trend, protože uvedeme na trh zcela nový střih podprsenky! Všechny zákaznice se mají na co těšit!

Pokud si stále nejste jistá, jaké spodní prádlo byste měla zvolit, stylistka Žaneta Vám doporučuje přijít do prodejny Triola. Čekají tam na vás kvalitně vyškolené prodavačky, které Vám perfektně poradí.

Vaše Triola