Vyzkoušejte zboží na prodejně!
Vyzkoušejte zboží na prodejně!

Prodejna TRIOLA, Brno AVION

Adresa a kontakt

Prodejna TRIOLA, Brno AVION
AVION Shopping Park, Skandinávská 2
Brno 61900

Kontaktní telefon+420537020121 Kontaktní e-mailfp.brnoavion@triola.cz

Změna otevírací doby o státních svátcích

Čistá prodejna = bezpečné nákupy,
Maximální počet zákazníků na prodejně: 3

Otevírací doba

Pondělí: 9:00 - 20:00

Úterý: 9:00 - 20:00

Středa: 9:00 - 20:00

Čtvrtek: 9:00 - 20:00

Pátek: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 20:00

Neděle: 9:00 - 20:00

Firemní prodejny s možností poslání zboží zdarma na prodejnu a vyzkoušení před placením. 

Click and Collect

služba nabízející online nákup s vyzvednutím na prodejně

služba nabízející online nákup s vyzvednutím na prodejně

Recenze zákazníků

Dnešní nákup v brněnské prodejně v Avionu, byl perfektní. Obě dámy neuvěřitelně sympatické, ochotné, připravené pomoci a poradit. Určitě se budu vracet i nadále.

Renata P.

Velice ráda chválím paní prodavačku v Brně Avionu a doufám v předání pochvaly. Úžasně milá paní, která poradí a nenutí zboží, za každou cenu. Když nesedí, podá jiné, zhodnotí a doporučí, nebo podá další. Dříve jsem jezdila do středu města, ale příště raději zase do Avionu.

Zuzana V.

Chtěla bych moc vyzdvihnout prodejnu Avion v Brně a p.Andrea Březinová byla úžasná!Nikdy jsem se nesetkala s takto profesionálním přístupem!Poprve jsem si šla vybírat spodní prádlo do této prodejny a rada se tam i vrátím!

Jana H. V.

Chtěla bych moc poděkovat milé paní prodavačce v Avionu Brno, a vzkázat jí, že jsem nakonec opravdu plavky sehnala a jsou senzační ! Moc jí děkuju, že se mi věnovala a pomohla zjistit správnou velikost. Dlouho jsem takové plavky neměla, mám radost.

Jana S.

Dneska jsem si koupila u vás plavky...v Brně Avion park...díky super paní prodavačce jsem odcházela velmi spokojená..nejsem moc na nakupování a zkoušení..ale v obchodě jsem si připadala že opravdu neobtěžuji ..a byla tam pohoda. .po hodině vybírání atd mám plavky které padnou jako ulite a určitě obchůdek zařadím mezi oblíbené ⚘...

Vlaďka H.

Moc děkuji paní Evě z Avionu v Brně za pomoc,změření, výběr a milý přístup. Člověk na svém místě. Konečně podprsenka která sedí jak má. Moc děkuji

Lucie L. H.
info o prodejně
info o prodejně
info o prodejně