Vyzkoušejte zboží na prodejně!
Vyzkoušejte zboží na prodejně!

Prodejna TRIOLA, České Budějovice

Adresa a kontakt

Prodejna TRIOLA, České Budějovice
Hroznová 24
České Budějovice 370 01

Kontaktní telefon+420389822440 Kontaktní e-mailfp.ceskebudejovice@triola.cz

Změna otevírací doby o státních svátcích

Čistá prodejna = bezpečné nákupy,
Maximální počet zákazníků na prodejně: 4

Otevírací doba

Pondělí: 9:00 - 18:00

Úterý: 9:00 - 18:00

Středa: 9:00 - 18:00

Čtvrtek: 9:00 - 18:00

Pátek: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 12:00

Neděle: Zavřeno

Firemní prodejny s možností poslání zboží zdarma na prodejnu a vyzkoušení před placením. 

Click and Collect

služba nabízející online nákup s vyzvednutím na prodejně

služba nabízející online nákup s vyzvednutím na prodejně

Recenze zákazníků

Musím pochválit pani prodavačku Janu, Triola České Budějovice, Hroznova ul. Včera jsem tam byla s kamarádkou nakupovat pradlo, podprsenky i plavky. Pani prodavačka se nám věnovala intenzivně snad 1,5 hod. Snášela nám možné i nemožné, jen abychom byly 100% spokojené. Mezitím pomohla dalsim snad 6 ženám k jejich spokojenosti. Dávala praktické rady. Její profesionální a k tomu i lidský přístup je naprosto úžasný a vždy se budu ráda pro prádlo vracet do Trioly k paní Janičce.

Olga K.

Opravdu musím pochválit paní prodavačku v Triole v Českých Budějovicích v Hroznově ulici. Přišla jsem s dárkovým poukazem a byla jsem velmi příjemně překvapena. Paní prodavačka mi poradila jak s velikostí podprsenky, tak i se střihem. Ochotně mi dala vyzkoušet každý kus, který se mi líbil. Nakonec jsem odešla se dvěma podprsenkami, s členstvím v Triola klubu a s úsměvem na tváři. Děkuji a určitě se k vám budu s radostí vracet.

Daniela B.

Paní prodavačka v Triole v Českých Budějovicích byla moc příjemná,trpělivá a skvěle poradila. Díky moc.

Helča K.

Konečně jsem sehnala plavky, které padnou. Koupila jsem je v Českých Budějovicích v ulici Hroznova. Paní prodavačka je super, rozumí prádlu, umí skvěle poradit a je velice ochotná. Určitě tam budu dál nakupovat.

Monika H.

Chtěla bych velice poděkovat a pochválit paní prodavačku/asistentku Janu z prodejny Triola v Českých Budějovicích v Hroznové ulici. Přišla jsem s dárkovou poukázkou a nechala jsem si poradit s výběrem. Paní prodavačka se mi individuálně věnovala přes hodinu. Nakonec jsme vybraly tři kusy prádla. A protože jsem měla v tomto měsíci narozeniny, tak mi bylo nabídnuto členství a narozeninová sleva 13%, která mne velmi potěšila. Mám řadu let problém s výběrem vhodného prádla, ale tentokrát jsem naprosto spokojená. Vážená paní Jano, ještě jednou Vám děkuji za trpělivost a vstřícný a profesionální přístup.

Ludmila K.

Posílám velkou pochvalu prodavačkám Janě a Haně z českobudějovické Trioly. Dnes jsem odešla s další skvělou podprsenkou. Díky za ochotu, cítím se u Vás jako doma

Jarka Č.

Moc děkuji skvělé paní prodavačce v Českých Budějovicích. Ve středu 7.9. mi pomohla s výběrem sportovní podprsenky, poradila ohledně velikosti i nastavení ramínek, byla velmi milá a ochotná. Ráda se budu vracet.

Pavla M.

Triola je kvělá a prodavačky v Českých Budějovicích v Hroznové ulici jsou odbornice a velm milé. Ráda a pravidelně tam nakupuji. Jsem velmi spokojená s prádlem. Přeji hodně spokojených zákazníků. S pozdravem, Květa N.

Květoslava N.
info o prodejně
info o prodejně
info o prodejně