Vyzkoušení na prodejně zdarma
Nesedí? Nevadí! Poradíme, změříme a vyměníme.
Triola styling days

Den, kdy se necháte rozmazlovat

Triola styling days

Nemůžete najít dokonalé prádlo nebo plavky? U nás je najdete! Náš profesionální tým stylistek vám poradí se střihem, velikostí i aktuálními trendy. Zažijte s námi ty opravdové nákupy plné dárků a rozmazlování.

Pro koho je Styling Day?

  • Nevíte si rady s výběrem té správné velikosti?
  • Vámi vybrané podprsenky nesedí, jak byste si přála?
  • V průběhu dne si prádlo musíte ?
  • Bolí vás záda a řežou ramínka?
  • Nebo jen chcete zkusit něco nového?

Naším cílem je nabídnout ženám po celé České republice odborné poradenství při výběru té správné podprsenky. Chceme vás naučit, jak správně vybrat tu pravou podprsenku přímo u vás „doma“. Nemusíte pro dobře padnoucí podprsenku jezdit za námi – naše stylistka přijede za vámi. Neutrácejte tisíce, abyste našla tu správnou velikost a střih, naše stylistka spodního prádla vám poradí přímo u vašeho obchodníka. Využijte této skvělé příležitosti a užijte si osobní konzultaci se stylistkou společnosti Triola a spoustu dalších výhod.

Nač se můžete těšit?

Na soukromou konzultaci s naší stylistkou, která vám pomůže s výběrem velikosti a střihu podprsenky, ukáže vám několik triků, jak poznat padnoucí podprsenku již ve zkušební kabince, a naopak, na jaké detaily si dávat při výběru prádla pozor

Naučíte se, jak správně podprsenku oblékat (zákaznicemi často podceňovanou dovednost, která však může zásadně ovlivnit jak vám prádlo sedí a jakou velikost zvolíte). Nebo se dozvíte, jak o prádlo správně pečovat, aby vám vydrželo co nejdéle v té správné formě :-).

Celý styling je ZDARMA. Navíc vás přivítáme welcome drinkem.

Pokud si budete chtít ze stylingu odnést skvěle padnoucí prádlo, můžete se těšit na 15% SLEVU na váš CELÝ NÁKUP a mnoho dalších překvapení :-)

Přijďte si k nám vybrat tu správnou podprsenku. Těšíme se na vás!

styling
styling