Tři jsou základ

Triola...,

protože tři jsou základ

Jsou kousky, bez kterých se prostě v šatníku neobejdete. Ať už se jedná o černé koktejlky na elegantní večery, bílé tenisky a perfektně padnoucí džíny na volnočasové aktivity nebo o podprsenky, které vás nikde nebudou tlačit a budete se v nich cítit jako bohyně. Každá podprsenka je specifická a určená k jiným účelům. Pojďme si ukázat 3 základy každého šatníku.

Jednička ve vašem šatníku je nejoblíbenější

Ať už jste maminka na mateřské dovolené, studentka s knížkou v oblacích nebo pracující žena, určitě musíte mít svůj nejoblíbenější kousek, který večer nechcete sundat. Proč taky, když se pořád cítíte pohodlně a příjemně.

Prohlédnout podprsenky Perfect-Fit

Druhá nepostradatelnost pro sexy pocit

Cítit se neodolatelně, přitažlivě a sebevědomě. Někdy to chce pouze dobře zvolené oblečení. Za sexy podprsenku jsme tu my. Náš Sexy-Fit střih je vše jen ne nudný. Rafinovanost, smyslnost a elegance jsou přednostmi naší podprsenky.

Prohlédnout podprsenky Sexy-Fit

Bez trojky se neobejdete

Nejsme si jistí, jak správně dýchat při cvičení a které svaly mají zabírat. V čem jsme ale profíci jsou naše sportovní podprsenky PANACHE. Zafixují poprsí až o 83 % a tím se vám bude lépe a zdravěji sportovat. Nepodceňujte důležitost sportovní podprsenky ve svém šatníku.

Prohlédnout podprsenky Panache Sport