Magazín Triola

7 věcí, které dělají sebevědomé ženy

7 věcí, které dělají sebevědomé ženy

Sebevědomí není namyšlenost nebo povýšenost. Sebe – vědomí znamená být si vědom sám sebe, toho co cítím, co potřebuji. Sebevědomí je také přesvědčení, že mám právo své emoce a potřeby nejen cítit, ale také vyjádřit. Znám své silné i slabé stránky a důvěřuji vlastním pocitům a zkušenostem.

Jaké vlastnosti mají ženy, které jsou si vědomé samy sebe?


1. Pečují o sebe

Sebevědomé ženy si samy na sebe dělají pravidelně čas a rozmazlují se. Není to o tom, že by trávily hodiny v koupelně s maskou na obličeji a denně navštěvovaly luxusní butiky. Každá žena má svou vlastní cestu, jak o sebe pečovat. Může se jednat o wellness pobyty, sport, jógu, ale i odpočinek s knížkou a hrnkem kávy. Aby mohly rozdávat lásku a inspiraci, musí ji nejdříve dopřát samy sobě. A to ony moc dobře ví.


2. Vzdělávají se a pečují o svou mysl

Sebevědomé ženy nepečují jen o svůj vzhled, ale také o svou mysl. Touží se dozvídat nové věci, učí se jazyky nebo se vzdělávají ve svém oboru. A stejně tak, jako dopřávají odpočinek svému tělu, dopřávají ho i své mysli. Jak? Meditací, kvalitním spánkem nebo pravidelnou dovolenou.


3. Respektují názory ostatních

Sebevědomé ženy se nehádají a respektují názory svého okolí. Rozdílný názor na politiku, stravování, výchovu dětí nebo partnerský život neznamená, že svému protějšku vnutíte svůj postoj násilím. Každý vidíme svět kolem nás jinak a rozdílné názory jsou skvělým základem konstruktivní debaty.


4. Hezky se oblékají

Sebevědomé ženy nepotkáte ve vytahaných teplákách a s mastnými vlasy. Chtějí se totiž líbit nejen okolí, ale také samy sobě. Proto i doma nosí oblečení, ve kterém se cítí pohodlně a elegantně zároveň.

 zleva: Šaty od značky Key, pyžamo Key, pyžamo od značky Charme Mode

Stejně tak nezapomínají na kvalitní a perfektně padnoucí spodní prádlo. To totiž formuje postavu i sebevědomí.

zleva: podprsenka s tence vyztuženými koši sešitými do oblíbeného T-švu, podprsenka s puntíky i pro větší prsa, Podprsenka TRIOLA s hladkými bezešvými koši a velmi nízkým středem


5. Nepodléhají strachu a nevzdávají se

Je naprosto přirozené, že máme někdy strach. Rozdíl mezi sebevědomými ženami a těmi ostatními je v tom, jak se svým strachem naloží. Pokud svému strachu nepodlehnete a uděláte krok do neznáma, ohromně vás vaše rozhodnutí posílí. Získáte nové zkušenosti a stanete se sebevědomější. Tak do toho, někdy jsou ty největší strachy jen výplodem naší mysli.


6. Umí být samy

Sebevědomé ženy se nebojí být samy – ať už doma, na dovolené nebo být single. Vědí, že jsou soběstačné a dostatečně silné, aby samotu zvládly. Jen si to někdy zkuste – třeba sama opravit poličku. Cítíte ten příval neskutečné energie? Zvládla jste to! Máte život ve svých rukou!


7. Umí přijmout pochvalu a kompliment

Pokud sebevědomé ženě složíte kompliment, rozhodně od ní neuslyšíte: „Ale prosím tě, to nestojí za řeč.” nebo „Cože, tobě se líbí tahle sukně? Ta je už ošuntělá, mám ji ze sekáče.” Ví totiž, že všech úspěchů dosáhly vlastním přičiněním a pílí. Sebevědomé ženy proto na pochvalu a kompliment odpoví pouze sebevědomé „Děkuji.”

Přejeme vám, ať jste si plně vědoma sama sebe.

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

31bře
Jak posílit imunitní systém?

Jak posílit imunitní systém?

V dnešním článku se dozvíte, jak posílit imunitu a jak si zajistit kvalitní doplňky stravy.
30bře
5 tipů, jak z karantény vytěžit maximum

5 tipů, jak z karantény vytěžit maximum

Karanténa je nemilá věc, ale když už s ní máme tu čest, pojďme toho využít. Maximálně. Inspirujte se, jak můžete dny v karanténě smysluplně využít.
04bře
Jak vybrat spodní prádlo podle znamení zvěrokruhu? (1. díl)

Jak vybrat spodní prádlo podle znamení zvěrokruhu? (1. díl)

Stejně jako mají některá znamení podobné charakteristické rysy, mají i podobné šatníky. Platí to i pro vás?

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.