Magazín Triola

Zahalte se do modré

Zahalte se do modré

Již dvacet let vyhlašuje společnost Pantone Color Institute na začátku prosince barvu, která bude následujících dvanáct měsíců kralovat módnímu průmyslu i designérskému odvětví. A zatímco loni udávala trendy optimistická korálová, letos převezme pomyslné žezlo uklidňující odstín klasické modré Clasic Blue 19-4052.

Letošní hitovka nevyjadřuje jen klid a harmonii, modrá barva v kobaltovém tónu dodává pocit bezpečí, jistoty, sebedůvěry i vzájemného souznění. A ruku na srdce, to už je přece dobrý důvod zakomponovat ji do vlastní skříně, nemyslíte?

 

Modrá barva se stane klíčovým prvkem nejnovějších kolekcí módních návrhářů roku 2020, postupně pronikne ze skříní a šatníků do výroby interiérových doplňků, elektrospotřebičů, automobilového průmyslu i stavebnictví.

Kousky v tónu stmívající se oblohy můžete bez velkých investic nosit celý rok – a to jako doplňky – např. boty, kabelky, šátky i stříbrné náušnice či přívěsky. A samozřejmě i jako základní a samozřejmou část svého šatníku: spodní prádlo, noční prádlo i plavky.

Vysoce módní barvu najdete i u  nás. Nevyztužená krajková podprsenka Panache Atlanta má plunge střih, který lichotí každému dekoltu. Podprsenka má krajková ramínka na zádech, která se snadno zapínají pomocí malého magnetického klipu za krkem.

Na košilce vás zcela jistě zaujmou krajkové vsadky na předním díle i efektní řešení ramínek vzadu na odhalených zádech. Košilka vyniká originalitou, potěší každého a pozvedne náladu.

Lýdie


Mohlo by Vás zajímat

04úno
Odhalení nové kolekce plavek 2020

Odhalení nové kolekce plavek 2020

Staňte se královnou všech pláží a bazénů. Naše plavky vám zpevní dekolt a pozvednou prsa.
16pro
7 nejoblíbenějších vánočních filmů. Znáte je opravdu dobře?

7 nejoblíbenějších vánočních filmů. Znáte je opravdu dobře?

Připravte si čaj a cukroví, pohodlně se zachumlejte. Právě začínáme promítat ty nejlepší vánoční filmy. Příjemnou zábavu!
10pro
Představujeme vám naše zbrusu nové prodejny

Představujeme vám naše zbrusu nové prodejny

Osobní přístup pro nás není jen ohrané klišé. Je to naše filozofie, kterou se řídíme. A právě ta nás dovedla k otevření několika nových prodejen.

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.