HP banner

Magazín Triola

3 tipy, jak být absolutně neodolatelná

3 tipy, jak být absolutně neodolatelná

Jak to jenom dělá?” říkáte si vždy, když ji vidíte. Koho? Ženu, co to prostě umí. Dokáže být atraktivní a přitažlivá úplně na maximum a vy při každém pohledu na ni jen nevěřícně kroutíte hlavou. Stejně jako všichni muži.

Rty k nakousnutí

Rty - při líčení na ně rozhodně nezapomínejte. Údajně představují nejatraktivnější bod na tváři. Pokud si na rty nanesete rudou rtěnku, vyzvednete svůj sex-appeal do nebeských výšin. Ale pozor, i zde platí známé pořekadlo, že všeho moc škodí. Červená rtěnka symbolizuje i velké sebevědomí a výzvu. To může některé muže vystrašit.


Navenek konzervativní dáma, uvnitř dračice

Sexy spodní prádlo hraje ve vaší atraktivitě možná větší roli, než tušíte. Jak to? Pokud se cítíte přitažlivá, budete tak působit i na okolí. Vědomí, že se cítíte sexy, dokáže neuvěřitelné divy. Spodní prádlo nemusíte nikomu ukazovat a stejně vám udělá obrovskou službu. Vyzkoušejte to například s podprsenkou od Doriny.


DorinaDorina
Podprsenka s tence vyztuženými koši Dorina D17165L s květinovým vzorem a krajkovou ozdobou působí velmi atraktivně. Do setu k podprsence doporučujeme kalhotky Dorina D17603A.Noční jemná košilka Dorina D17723B s atraktivním potiskem růží a s krajkovou ozdobou se skvěle hodí do kompletu s podprsenkou Dorina D17165L a kalhotkami Dorina D17603A.
DorinaDorina
Červená push-up podprsenka, typu balconette, je zhotovena z jemného elastického úpletu. Obvod a záda jsou z atraktivní elastické krajky. Hladké bezešvé koše se hodí pod přiléhavé oblečení.Luxusní podprsenka s měkce vyztuženými košíčky je vhodná pro výjimečné okamžiky i pro každodenní nošení. Koše, sedlo i zadní díly jsou vyrobené z jemné krajky s květinovým motivem.

Nebojte se ukázat zadek

Dáme vám hádanku: Co mají společného Jennifer Lopez, Kim Kardashian a Nicki Minaj? Všechny si zakládají na svém obřím pozadí. Udělaly si z něj přednost a všem ho dávají pyšně na obdiv. Vezměte si z nich příklad a také ukažte celému světu, že váš zadek si pozornost zaslouží. Hezky se o něj starejte. Díky pravidelným dřepům získáte krásně oblé tvary a díky nám zase krásné spodní prádlo. Jen se podívejte na tyto úžasné kalhotky od Doriny, vážně by si je váš zadeček nezasloužil?

Dorina

Snad vám naše tipy pomohou a právě z vás se stane ten typ ženy, o které si ostatní říkají: „Jak to jenom dělá?

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

16lis
Novinky od Doriny vezmou dech vám i vašemu partnerovi, podívejte!

Novinky od Doriny vezmou dech vám i vašemu partnerovi, podívejte!

Dorina představila úžasné novinky, pojďte se s námi inspirovat. Vyberete si, pokud máte větší i menší poprsí. Dorina myslela opravdu na všechny.
02lis
Prohlédněte si novou podzimní kolekci pyžam a županů. Pečujte o sebe i doma.

Prohlédněte si novou podzimní kolekci pyžam a županů. Pečujte o sebe i doma.

Říká se, že nám Čechům příliš nezáleží na tom, jak doma vypadáme. Když vyrazíme do společnosti jsme krásní a jako ze škatulky, ale doma si oblékneme staré, děravé oblečení. Jak jste na tom vy? Naplňujete tento stereotyp, který se o nás traduje?
16říj
Samovyšetření prsu

Samovyšetření prsu

Každá žena by měla pravidelně docházet na mamograf a provádět si samovyšetření. Samovyšetření je jednoduché a zvládne ho každý. Jak na něj? To vám poradíme v našem článku.

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.