HP banner

Magazín Triola

3 tipy, jak být absolutně neodolatelná.

3 tipy, jak být absolutně neodolatelná.

Jak to jenom dělá?” říkáte si vždy, když ji vidíte. Koho? Ženu, co to prostě umí. Dokáže být atraktivní a přitažlivá úplně na maximum a vy při každém pohledu na ni jen nevěřícně kroutíte hlavou. Stejně jako všichni muži.

Rty k nakousnutí

Rty - při líčení na ně rozhodně nezapomínejte. Údajně představují nejatraktivnější bod na tváři. Pokud si na rty nanesete rudou rtěnku, vyzvednete svůj sex-appeal do nebeských výšin. Ale pozor, i zde platí známé pořekadlo, že všeho moc škodí. Červená rtěnka symbolizuje i velké sebevědomí a výzvu. To může některé muže vystrašit.


Navenek konzervativní dáma, uvnitř dračice

Sexy spodní prádlo hraje ve vaší atraktivitě možná větší roli, než tušíte. Jak to? Pokud se cítíte přitažlivá, budete tak působit i na okolí. Vědomí, že se cítíte sexy, dokáže neuvěřitelné divy. Spodní prádlo nemusíte nikomu ukazovat a stejně vám udělá obrovskou službu. Vyzkoušejte to například s podprsenkou od Doriny.


DorinaDorina
Podprsenka s tence vyztuženými koši Dorina D17165L s květinovým vzorem a krajkovou ozdobou působí velmi atraktivně. Do setu k podprsence doporučujeme kalhotky Dorina D17603A.Noční jemná košilka Dorina D17723B s atraktivním potiskem růží a s krajkovou ozdobou se skvěle hodí do kompletu s podprsenkou Dorina D17165L a kalhotkami Dorina D17603A.
DorinaDorina
Červená push-up podprsenka, typu balconette, je zhotovena z jemného elastického úpletu. Obvod a záda jsou z atraktivní elastické krajky. Hladké bezešvé koše se hodí pod přiléhavé oblečení.Luxusní podprsenka s měkce vyztuženými košíčky je vhodná pro výjimečné okamžiky i pro každodenní nošení. Koše, sedlo i zadní díly jsou vyrobené z jemné krajky s květinovým motivem.

Nebojte se ukázat zadek

Dáme vám hádanku: Co mají společného Jennifer Lopez, Kim Kardashian a Nicki Minaj? Všechny si zakládají na svém obřím pozadí. Udělaly si z něj přednost a všem ho dávají pyšně na obdiv. Vezměte si z nich příklad a také ukažte celému světu, že váš zadek si pozornost zaslouží. Hezky se o něj starejte. Díky pravidelným dřepům získáte krásně oblé tvary a díky nám zase krásné spodní prádlo. Jen se podívejte na tyto úžasné kalhotky od Doriny, vážně by si je váš zadeček nezasloužil?

Dorina

Snad vám naše tipy pomohou a právě z vás se stane ten typ ženy, o které si ostatní říkají: „Jak to jenom dělá?

Vaše Triola


Mohlo by Vás zajímat

10led
Velké povánoční slevy.

Velké povánoční slevy.

Právě teď je ta nejlepší chvíle poohlédnout se po novém kousku do vašeho šatníku.
21pro
Sexy Silvestr: Spodní prádlo, ve kterém se budete cítit jako hvězda.

Sexy Silvestr: Spodní prádlo, ve kterém se budete cítit jako hvězda.

Nezapomeňte na skvěle padnoucí spodní prádlo.
11pro
Nová luxusní kolekce od Trioly, ve které se stanete hvězdou Vánoc.

Nová luxusní kolekce od Trioly, ve které se stanete hvězdou Vánoc.

Udělejte si o Vánocích radost spodním prádlem z nové kolekce.

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.