HP banner

Magazín Triola

Velikost prsou rozhoduje!

Velikost prsou rozhoduje!
Všechny víme, že při výběru plavek vždy záleží na tvaru a střihu podprsenky. Do jakéhokoliv spodního dílu se nám podaří v pohodě nasoukat, pokud máme správnou velikost (a ještě se dá případně vybrat ze střihů, které nám vytvoří perfektní pozadí). Ale jakmile nesedí horní díl plavek, je to konec. Jenže kde vůbec s výběrem začít? Abychom Vám Váš výběr plavek co nejvíce usnadnili, máme tu pro Vás rozdělelní podprsenkového dílu dle velikostí Vašeho poprsí. Protože už tak je to většinou stresová záležitost.

MALÁ PRSA

... máte možnost výběru z více střihů - především trojúhelníčkové, balkónové či bandeau podprsenky. Ideální je využít rafinovaný vzor, který opticky přidá Vašemu poprsí na velikosti.

Plavky 2018
ESHOP

STŘEDNÍ PRSA
... ať už jste fanynka nevyztužených či jemně vyztužených podprsenek, doporučit vám můžeme obě varianty. Perfektní pro Vás budou koše sešité do unikátního T-švu!

Plavky 2018
ESHOP

VELKÁ PRSA
... hladké, tence vyztužené bezešvé koše s formovacím efektem by měly být Vaší volbou číslo jedna. Plus pohodlná, délkově nastavitelná ramínka jsou pro Vás také nezbytností.

Plavky 2018
ESHOP

Pomohl Vám náš průvodce plavek pro různé velikosti? Protože jakmile si ujasníte, jaký střih je pro Vás ten pravý, máte pak možnost si jen vybrat z mnoha barevných variant - a to je teprve ta pravá zábava!

Vaše Triola

ESHOPMohlo by Vás zajímat

25bře
Už jste si vybrala své vysněné plavky?

Už jste si vybrala své vysněné plavky?

Léto se blíží a my nutně potřebujeme fantastické plavky. Naštěstí je tu Triola se svou kolekcí plavek pro rok 2018!
25bře
Tělová barva je trendy!

Tělová barva je trendy!

Vybrat si vhodný odstín make-upu pro vaši pleť je něco, co děláte naprosto automaticky pokaždé když přijdete do drogérie. Ale děláte to tak stejně i se spodním prádlem?
24bře
Staráte se správně o své podprsenky?

Staráte se správně o své podprsenky?

Chceme toho od našich podprsenek hodně a proto je potřeba, abychom se o ně pečlivě staraly. V článku najdete několik tipů, jak nejlépe zacházet se svým spodním prádlem!

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.