HP banner

Doprava

1. Doručení spediční společností PPL po ČR 

>> cena 79 Kč (na dobírku 99 Kč)

2. Česká pošta - Balík do ruky

>> cena 99 Kč (na dobírku 119 Kč)

3. Česká pošta - Balík na poštu

>> cena 89 Kč (na dobírku 109 Kč)

4.  Zásilkovna - odběr na některé z výdejních míst Zásilkovna.cz

Doprava zdarma při vrácení či reklamaci zboží. Jednoduše zboží přinesete na některé z výdejních míst Zásilkovna.cz a zboží odešlete k nám.

>> cena 39 Kč (na dobírku 59 Kč)

5. Osobní odběr na některé z našich firemních či partnerských prodejen (seznam ZDE)

>> zdarma

Zboží je na prodejny zasíláno vždy 1 - 2x za týden a může tedy dojít ke zpoždění doručení oproti zasílání na adresu zákazníka. Odeslání na prodejnu a příprava zásilky k vyzvednutí obvykle trvá max. 10 dní. Prosíme zákazníky, aby tuto skutečnost tolerovali. O možnosti budete informováni e-mailem. Prosím,vyčkejte na tuto zprávu.

Vzhledem k velkému zájmu o osobní odběry a k omezené kapacitě skladových prostor prodejen je počet kusů v zásilce omezen na 8 ks a doba uložení na prodejně na 5 pracovních dní.

 

Platba

1. Dobírka

2. Platba kartou online přes platební bránu GP Webpay

1. GP webpay je nejpoužívanější platební bránou v českých e-shopech. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard a VISA, zvyšuje počet úspěšně dokončených objednávek a skvěle funguje v mobilních telefonech.

2. GP webpay odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované karetními asociacemi MasterCard a VISA. Tyto standardy jsou označovány jako3D Secure a zaručují maximální bezpečnost plateb.

3. Global Payments Europe, poskytovatel brány GP webpay, je součástí jedné z největších mezinárodních společností v oboru bezhotovostních plateb, Global Payments Inc. (NYSE: GPN).

Kdo stojí za GP webpay?

Díky tomuto silnému zázemí je garantem pro spolehlivost, bezpečnost a dlouhodobý rozvoj. Důvěryhodnost platebního systému GP webpay dokládá i partnerství s největšími českými a slovenskými bankami (ČSOB, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank), které jej nabízejí svým zákazníkům. Na činnost společnosti Global Payments Europe dohlíží i Česká národní banka.


3. Platba bankovním převodem

Číslo účtu:
2800653885/2010

Adresa banky:
Fio banka, a.s.
Millennium Plaza,
V Celnici 10
117 21 Praha 1

4. Hotově na prodejně

Lze platit v hotovosti nebo platební kartou (pouze na prodejnách Triola).


Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.