Podprsenky měsíce
Podprsenky měsíce
Budte s nami online

Nakupujte jednoduše přes internet

Buďte s námi online!

Jak nejvýhodněji nakupovat na Triola.cz?

Objednávejte přes Zásilkovnu s vrácením ZDARMA!

Nakupte teď, zaplaťte pak s novou službou PlatímPak od EquaBank.

Čerpejte výhody Triola klubu.

Změřte se a srovnejte si prsa!

Nevíte si rady? Napište nám na chat.

Objednávejte přes Zásilkovnu s vrácením zcela ZDARMA!

Váháte nad nákupem podprsenky přes e-shop, protože se bojíte, že vám nebude dobře sedět? S Triolou nic neriskujete! Pokud zvolíte vyzvednutí v některém z tisíců výdejních míst Zásilkovny, máte vrácení zcela ZDARMA.

Obvod

Jak to probíhá? Do balíku pro vás vložíme nalepovací vratný štítek a formulář k vrácení zboží. Když vám podprsenka nebude perfektně sedět, vrátíte nám ji a vytvoříte si novou objednávku na lepší velikost nebo střih. Že jste si ze současné nabídky nic nevybrala? Nevadí, vrátíme vám vaše peníze zpět na účet do 14 dnů od obdržení zboží. Více informací čtěte ZDE.

Nakupujte teď, plaťte pak!

  • Vyzkoušíte si prádlo bez placení!
  • Do 30 dnů platíte stejnou částku bez navýšení.
  • U poskytovatele PlatímPak Equa bank nemusíte zřizovat žádný účet.
  • Registrace na e-shopu také není třeba.
  • Metodu může využít kdokoliv starší 18 let.
  • Veškeré informace máte k dispozici na e-mailu i v profilu zákazníka.
  • I když nejste klient Equa bank, můžete službu využít až desetkrát ročně.
Obvod

Jak to funguje? Nic komplikovaného!

Tato platební metoda umožňuje udělat objednávku s odloženou platbou. Vyhodnocení probíhá online v rámci přesměrování a je provedeno ihned během jedné minuty. Pokud dojde k zamítnutí, jednoduše zvolte jinou platební metodu. Jestliže je žádost schválena, odesíláme zboží následující pracovní den.

Doma si zboží vyzkoušíte a pokud si jej budete chtít ponechat, tak do 30 dnů od vytvoření objednávky uhradíte částku poskytovateli PlatímPak. Pokud budete celou objednávku vracet, zašleme vám na váš účet peníze pro poskytovatele služby PlatímPak, kterou následně zašlete podle instrukcí v e-mailu, který jste dostali od PlatímPak.

Co když si budete chtít část objednávky ponechat a část vrátit? Vraťte nám pouze zboží, které nevyhovovalo a budou vám za něj zaslány peníze, které pošlete podle instrukcí v e-mailu poskytovateli služby PlatímPak.

Čerpejte výhody Triola klubu.

S Triola klubem uvidíte všechny produkty na e-shopu o 3 % levnější! Máte klubovou kartičku? Udělejte si registraci na e-shop pod stejným e-mailem, který jste nahlásila na prodejně při registraci do Triola klubu. Pokud ještě nejste členem Triola klubu, zaregistrujte se a využívejte členských výhod!

Výhody Triola klubu si můžete přečíst ZDE.

TRIOLA%20STYLING%20CCM%20103.jpg

Kromě 3% slevy na všechny produkty můžete v měsíc narozenin využít i narozeninovou slevu ve výši 10 %. Pro členy Triola klubu je dále zvýhodněná Zásilkovna a součástí programu je i řada exkluzivních akcí od návštěvy Triola Stylingu po speciální e-mailingové nabídky.

Triola online poradna

Nejste si jistá velikostí? Změřte se podle našeho návodu v poradně. Jděte více na jistotu! Víte, jak doma poznáte, že vám podprsenka dobře sedí? Využijte při zkoušení náš návod, případně nám napište vpravo dole na chatu a rády vám poradíme.

Veškeré novinky a návody z naší poradny sledujte ZDE.

TRIOLA%20STYLING%20CCM%20103.jpg

Jestli už máte svůj oblíbený střih podprsenky, přečtěte si o něm více. Víte, že v těch nejoblíbenějších střizích máme i plavky? V poradně se dozvíte řadu zajímavých informací, zejména co se týče domácího fitování spodního prádla.

Na online svět jsme pro vás připraveni.

Pokud s námi potřebujete cokoli konzultovat, napiště nám na chat v pravém dolním rohu e-shopu.

Pokud chcete mít všechny naše aktuality, akce a novinky z první ruky, přihlaste se k odběru novinek, sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Buďte členem naší Triola komunity a nechte se opečovávat!