Bezpečné nákupy
Bezpečné nákupy
Budte s nami online

Nakupujte jednoduše přes internet

Buďte s námi online!

Jak nejvýhodněji nakupovat na Triola.cz?

 • Objednávejte přes Zásilkovnu - vrácení a výměna zcela ZDARMA!
 • Nakupte teď, zaplaťte pak s novou službou PlatímPak od EquaBank.
 • Čerpejte výhody Triola Klubu.
 • Změřte se a srovnejte si prsa!
 • Nevíte si rady? Napište nám na chat.

Objednávejte přes Zásilkovnu - vrácení a výměna zcela ZDARMA!

Váháte nad nákupem podprsenky přes e-shop, protože se bojíte, že vám nebude dobře sedět? S Triolou nic neriskujete! Pokud zvolíte vyzvednutí v některém z tisíců výdejních míst Zásilkovny, máte vrácení nebo výměnu zcela ZDARMA.

Obvod

Jak to probíhá? Do balíku pro vás vložíme nalepovací vratný štítek a formulář k vrácení či výměně zboží. Když vám podprsenka nebude perfektně sedět, máte možnost ji buď vyměnit za jinou velikost, nebo za jiné zboží. Že jste si ze současné nabídky nic nevybrala? Nevadí, vrátíme vám vaše peníze zpět na účet do 14 dnů od obdržení zboží.

Nakupujte teď, plaťte pak!

 • Vyzkoušíte si prádlo bez placení!
 • Do 30 dnů platíte stejnou částku bez navýšení
 • U poskytovatele PlatímPak Equa bank nemusíte zřizovat žádný účet
 • Registrace na e-shopu také není třeba
 • Metodu může využít kdokoliv starší 18 let
 • Veškeré informace máte k dispozici na e-mailu i v profilu zákazníka
 • I když nejste klient Equa bank, můžete službu využít až desetkrát ročně
Obvod

Jak to funguje? Nic komplikovaného!

Tato platební metoda umožňuje udělat objednávku s odloženou platbou. Vyhodnocení probíhá online v rámci přesměrování a je provedeno ihned během jedné minuty. Pokud dojde k zamítnutí, jednoduše zvolte jinou platební metodu. Jestliže je žádost schválena, odesíláme zboží následující pracovní den.

Doma si zboží vyzkoušíte a pokud si jej budete chtít ponechat, tak do 30 dnů od vytvoření objednávky uhradíte částku poskytovateli PlatímPak.

Pokud budete celou objednávku vracet, zašleme vám na váš účet peníze pro poskytovatele služby PlatímPak, kterou následně zašlete podle instrukcí v e-mailu, který jste dostali od PlatímPak.

Co když si budete chtít část objednávky ponechat a část vrátit? Vraťte nám pouze zboží, které nevyhovovalo a budou vám za něj zaslány peníze, které pošlete podle instrukcí v e-mailu poskytovateli služby PlatímPak.

Máte dotazy? Napište nám na chat vpravo dole nebo nám napište e-mail na info@triola.cz

Čerpejte výhody Triola Klubu.

S Triola Klubem uvidíte všechny produkty na e-shopu o 3 % levnější! Máte klubovou kartičku? Udělejte si registraci pod stejným e-mailem, který jste nahlásila na prodejně. Pokud ještě nejste členem, zaregistrujte se zde a využívejte členských výhod!

TRIOLA%20STYLING%20CCM%20103.jpg

Kromě 3% slevy na všechny produkty můžete v měsíc narozenin využít i narozeninovou slevu ve výši 10 %. Pro členy Triola Klubu je dále zvýhodněná Zásilkovna a součástí programu je i řada exkluzivních akcí od návštěvy Triola Stylingu po speciální e-mailingové nabídky.

Triola online poradna

Nejste si jistá velikostí? Změřte se podle našeho návodu v poradně. Jděte více na jistotu! Víte, jak doma poznáte, že vám podprsenka dobře sedí? Využijte při zkoušení náš návod, případně nám napište vpravo dole na chatu a rády vám poradíme.

TRIOLA%20STYLING%20CCM%20103.jpg

Jestli už máte svůj oblíbený střih podprsenky, přečtěte si o něm více. Víte, že v těch nejoblíbenějších střizích máme i plavky? V poradně se dozvíte řadu zajímavých informací, zejména co se týče domácího fitování spodního prádla.