Triola Roadshow

„Díky Triola Roadshow jsem ve svých oblíbených šatech dokonale šik.”

Mirka

„Nevěřila jsem, že bych se ve svém věku a se svou postavou mohla stát modelkou. Ale chtěla jsem to zkusit,” přiznává Mirka - druhá finalistka naší Triola Roadshow. A jak to dopadlo? Mirka se jako modelka cítila výborně, poznala skvělé lidi a celou akci si s obrovským úsměvem na tváři užívala od začátku do konce.

A s čím chtěla Mirka poradit od naší profesionální stylistky Žanety? S výběrem vhodného spodního prádla. Především s tím, jak vybrat stahovací spodní kalhotky.


Žaneta s Mirkou se nejprve zaměřily na podprsenku. Zjistily, že Mirce mnohem lépe sedne větší podprsenka . Dokonce o tři velikosti. Následně si vzaly do parády kalhotky. Žaneta pro Mirku vybrala vyšší, formující kalhotky Triola . Ty Mirce hezky skryjí bříško a navíc díky krajce vypadají sexy, souhlasíte?


Také byste ráda, aby spodní prádlo více lichotilo vaší postavě? Nebojte se změny. Naše stahovací kalhotky zakryjí mírné nedostatky, ale nikde nic netlačí. Jen vás příjemně obepnou. S výběrem vám rádi pomůžeme v každé naší prodejně.