Magazín Triola

Cool Brno Blog: vybírejte plavky na léto už teď.

Cool Brno Blog: vybírejte plavky na léto už teď.

Vybírejte plavky na léto už teď! Triola spustila předobjednávky!

I když se zdá léto ještě relativně daleko, už nyní můžete omrknout, vybírat a také předobjednávat krásné plavky! Značka Triola, kterou jsem vám nedávno na mém blogu představila, totiž spustila na eshopu tzv. předobjednávky – model, který se vám líbí, si můžete zarezervovat a tak si zajistit, že vám ho ve vaší velikosti již nikdo nevykoupí. Plavky šijí v limitovaném počtu kusů a už se nedošívají – proto je rozhodně fajn si ty své rezervovat už nyní. :) Jak vypadá letošní kolekce plavek od Trioly? Mrkněte na následující článek!

I když do letní sezóny zbývá ještě nějaký ten čas, je teď rozhodně ta správná chvíle začít se poohlížet po hezkých a kvalitních plavkách. Ty sice ještě v mnoha obchodech nejsou, ale právě značka Triola už nyní spustila pro své zákazníky tzv. předobjednávky plavek! O co přesně jde?

Od 1. března běží na eshopu Triola právě tyto “předobjednávky“. Ty jsou určené pro zákazníky, kteří jsou registrovaní v klubu Triola.
Registrovat se můžete zdarma, a to buď přímo na webu Triola, nebo pak osobně v jakékoliv prodejně Triola – v Brně tedy buď  v Avion Shopping Parku a také na Orlí 20 – zde je prodejna otevřená krátce, je přesunutá z Jánské ulice právě na Orlí, do krásných, velkých, nových prostor.

Značka Triola šije své plavky v limitovaném počtu kusů a pokud se plavky vyprodají, již se pak dále nedošívají – tzn.,  že pak již není možné dané modely doobjednávat. Proto je rozhodně dobré zarezervovat si ty, které se vám líbí, už nyní.

Vámi vybraný model si zarezervujete na eshopu, v dubnu vám pak pak daný produkt zašlou buď k vám domů, nebo na jednu z prodejen Triola, kterou si určíte. Zde si pak můžete plavky vyzkoušet a nechat si poradit.

Pokud vám plavky nebudou sedět, vrátíte je na sklad, nebo necháte v prodejně (vrátí za vás) – to vše je samozřejmě zcela ZDARMA! Což je rozhodně super nabídka. ;)

 V kamenných prodejnách se pak celá kolekce plavek pro tuto sezónu objeví od dubna – všechny modely budou pak dostupné jak na eshopu, tak i v obchodech.

Už nyní si můžete plavky prohlédnout jak v tištěných katalozích, které jsou dostupné na prodejnách a můžete si je zdarma vzít, tak i online – pod tímto odkazem.

Musím uznat, že kolekce plavek od Trioly je opravdu podařená a hlavně, plavky jsou velice kvalitní, dobře ušité, přesně, jak jste zvyklí i u spodního prádla od této značky.

V kolekci plavek najdete samozřejmě nejrůznější velikosti, modely a typy, pro každý typ postavy.

Fotky z letošní kolekce plavek od Trioly si pak můžete prohlédnout v tomto článku, ve fotogalerii pod ním a také ZDE.

Rezervace plavek na eshopu najdete pod tímto odkazem.


Mohlo by Vás zajímat

24bře
Mezinárodní den spodního prádla

Mezinárodní den spodního prádla

Víte, že 3. dubna je Mezinárodní den spodního prádla? Jak tento den vzniknul a kdo za ním stojí? To se dozvíte v dnešním článku.
03úno
Je kojící podprsenka zbytečnost, nebo nutnost? A jak vybrat tu správnou?

Je kojící podprsenka zbytečnost, nebo nutnost? A jak vybrat tu správnou?

Kojící podprsenka? Mnoho žen nad ní mávne rukou. Pokládají ji za zbytečný výdaj. Ale je to moudré?
15led
Výběr toho nejlepšího ze ZIMNÍCH SLEV

Výběr toho nejlepšího ze ZIMNÍCH SLEV

Využijte naše zimní slevy a nakupte kvalitní a sexy kousky za bezkonkurenční ceny!

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.