Magazín Triola

Slavnostní odpoledne s Triolou

Slavnostní odpoledne s Triolou
Slavnostní odpoledne ke 100. výročí Trioly probíhalo v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí. Hosté se zde scházeli již od 13:00 hodin. Každý dostal dárek v podobě stříbrného šperku od značky Moshna. V sále pak na všechny čekal slavnostní welcome drink.


Moderátor Petr Vojnar

Celým odpolednem provázel moderátor Petr Vojnar . „Takové historické prostory a společenská akce si žádají vážnost, ale víte co? Já mám mnohem raději, když jsou všichni uvolnění. Tak to dnes trochu odlehčíme,” prohlásil hned na úvod Petr. A jak řekl, tak se stalo. Celá akce se nesla ve velmi příjemném duchu a o humorné chvíle nebyla nouze. 

100 let Triola100 let Triola

Vystoupení Markéty Konvičkové 

Krásná a nadaná zpěvačka Markéta Konvičková roztančila publikum svými živými písněmi. Její energie nenechala nikoho chladným. Během svého vystoupení zazpívala písně od Beyoncé, Arethy Franklin i Michala Davida.

Markéta Konvičková 100 let TriolaMarkéta Konvičková 100 let Triola

Módní přehlídka

„Toto je jediná chvíle, kdy vám manželka odpustí, že se cizí ženě nedíváte pouze do očí,” poznamenal k přítomným mužům Petr Vojnar. Nejen muži si těchto pár minut náležitě užili. Krásné modelky v čele s Miss Kateřinou Kasanovou předvedly novinky ze světa spodního prádla i plavek.

100 let Triola100 let Triola
100 let Triola100 let Triola
 

Tombola

Na závěr proběhla tombola a ne jen tak ledajaká. Výherci získali hodnotné poukazy na šperky od značky Moshna, kosmetické ošetření nebo láhev luxusního vína.

Raut 

Zatímco se po červeném koberci procházely krásné modelky oblečené do značky Triola, vedle v sále se připravoval honosný raut . Na něj se všichni mohli těšit po skončení programu.

100 let Triola100 let Triola
 
100 let Triola100 let Triola100 let Triola

Mohlo by Vás zajímat

29čec
Výprodej plavek je tady!

Výprodej plavek je tady!

Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější kousky z výprodeje plavek. Z naší barevné nabídky si určitě vyberete.
05čen
Triola Roadshow: Proč jsme hledali novou tvář Trioly a jak jsme uspěli?

Triola Roadshow: Proč jsme hledali novou tvář Trioly a jak jsme uspěli?

Již dlouho nás trápí velmi alarmující věc – až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky! V Triole jsme se shodli, že se to musí změnit.
02dub
Casting na modelky do Triola Roadshow!

Casting na modelky do Triola Roadshow!

Triola razí napříč Českem. Staň se součástí naší roadshow! Ať už jsi z Prahy či Mníšku pod Brdy, zkontrolujeme tvoje podprdy.

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.