HP banner

Magazín Triola

Prohlédněte si novou podzimní kolekci pyžam a županů

Prohlédněte si novou podzimní kolekci pyžam a županů

Říká se, že nám, Čechům, příliš nezáleží na tom, jak doma vypadáme. Když vyrazíme do společnosti, jsme krásní a jako ze škatulky, ale doma si oblékneme staré, děravé oblečení a vůbec se nad tím nepozastavíme. Jak jste na tom vy? Naplňujete tento stereotyp, který se o nás traduje?

Nestyďte se

Je logické, že když přijdete domů z práce, chcete si udělat pohodlí. Docela určitě se nepřevléknete do těsných koktejlek a na nohy neobujete boty s podpatkem. Takové oblečení by vám příliš pohodlí nepřineslo. Ale i zde platí přísloví: „Nejlepší je zlatá střední cesta.” Zkuste sáhnout po oblečení, za které se nestydíte. Před sebou samými, před svou rodinou a dokonce ani před neohlášenou návštěvou. Vsadíme se, že tepláky s dírou a vytahané tričko zůstanou schované na dně skříně.

Pozornost věnujte i nočnímu prádlu

Mezi oblečení “na doma” se řadí i noční prádlo. Někdo upřednostňuje svůdnost, krajky a satén, jiný se raději zachumlá do měkoučkého a pohodlného pyžama. Obě varianty jsou naprosto v pořádku, jde jen o to, že by vaše pyžamo mělo být pěkné, čisté a v dobrém stavu. Vždyť právě v něm začínáte a končíte svůj den. Věnujte i tomuto oděvu dostatečnou pozornost, zaslouží si to.

Podzimní kolekce pyžam a županů plná barev

Nenašli jste ve skříni pyžamo, ve kterém byste se cítili stylově a zároveň velmi pohodlně? U nás najdete nádherná pyžama a župany, které vás dokonale zahřejí a zároveň vypadají velmi elegantně. 

Pokud dáváte přednost pestrým barvám, bude se vám líbit pyžamo s potiskem jeřabin. Je vyrobené z lehké bavlny a můžete ho nosit po celý rok. Ve stejném designu najdete v našem e-shopu také župan ze sametového fleecu.

Dámské pyžamo a župan KEY


Stejně tak huňatý a velmi jemný fleecový dlouhý župan pro všechny milovníky pohodlí a tepla. Kromě barvy růžové pro vás máme i modrou variantu

Dámský župan Key

Nová jiskra ve vztahu

Když dbáte na to, jak doma vypadáte, pečujete tím zároveň i o svůj vztah. Dáváte tím svému partnerovi jasně najevo, že chcete být v jeho přítomnosti krásní a upravení. Že vám stále záleží na tom, jak vás vidí. Hezkým zevnějškem vdechnete svému vztahu jiskru i po mnoha letech soužití. Někteří z vás nad tím možná mávnou rukou s tím, že je to jen povrchová záležitost, ale není to tak docela pravda. Jen se doma jeden den zkuste hezky upravit a druhý den se na to vykašlete. Vážně se cítíte stejně?

Pokud máte rádi přírodní vzory, prohlédněte si dámské pyžamo Key. To vám poslouží i pro domácí lenošení a máme k němu dokonce krásný župan z extrémně hebkého materiálu.


Dámské pyžamo a župan KEYUž přemýšlíte nad vánočními dárky pro své blízké? Naše kvalitní a krásná pyžama jsou skvělou volbou. Potěší maminku, babičku, sestru i nejlepší kamarádku. Podívejte na ně.


Dámská pyžama a župany


ESHOP

Vaše Triola.


Mohlo by Vás zajímat

11bře
„Zamilujte se do sebe!” hlásal tento rok veletrh spodního prádla v Paříži

„Zamilujte se do sebe!” hlásal tento rok veletrh spodního prádla v Paříži

Na začátku tohoto roku opět proběhl světoznámý veletrh spodního prádla v Paříži. A my byli u toho.
07bře
5 tipů, jak se tento rok připravit na Mezinárodní den žen

5 tipů, jak se tento rok připravit na Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen. Proč se tento den slaví a jak ho můžete pojmout trochu netradičně? Na to se teď společně podíváme.
01bře
Velké odhalení plavek Triola 2019! Jaké si vyberete?

Velké odhalení plavek Triola 2019! Jaké si vyberete?

Pro členy Triola klubu nabízíme exkluzivní předobjednávku plavek Triola 2019! Připravte se na léto v předstihu.

Vložit komentář

* Jméno:
E-mail: (Nepublikováno)
* Komentář:

Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.