HP banner

Jaká je správná velikost podprsenky?

Určitě byste ráda věděla, jaká je správná velikost podprsenky, která odpovídá vaším mírám. S výběrem vám rádi poradíme. Pomůže vám i naše online kalkulačka. Nic nepodceňujte. Správná velikost podprsenky má rozhodující vliv na vaše pohodlí po celý den.

1. Krok: Kalkulátor velikostí (kalkulačka)

2. Krok: Jak se správně změřit

 

Nejste si jistá svou aktuální velikostí? Základ je správně se změřit. Pozor, takto naměřená velikost je pouze orientační a je nezbytné prádlo důkladně vyzkoušet. Máte-li větší velikost košíčků nebo jste-li zvyklá na funkčnější obvody vyzkoušejte s naměřenou velikostí také velikost s menším obvodem a větším košíčkem. Př.: naměřená orientační velikost je 80 B, začněte zkoušet vel. 80 B a 75 C.

3. Krok: Jak vybrat správnou velikost podprsenky

Velikost, kterou jste zjistila z měření, je pouze orientační. K určení vaší správné velikosti vede jediná cesta – prádlo důkladně vyzkoušet. Začněte s vaší orientační velikostí a okolními velikostmi. Na videu si ukážeme, co vše je pro správně zvolenou velikost nezbytností.

4. Krok: Jak podprsenku správně obléci

Správně oblečená podprsenka je základ. Pokud podprsenku obléknete špatně, můžete tak výrazně ovlivnit jak její správnou velikost, tak její funkčnost a vaše pohodlí při nošení. Jen správně oblečená podprsenka může správně „sedět". Jak na to si ukážeme na tomto videu.

5. Krok: Jak zvolit správný střih podprsenky

Pokud již znáte svou správnou velikost, je čas vybrat střih vám na míru. Ne každý střih je vhodný na každý tvar prsou a pro každou velikost. Ke správnému střihu se doberete pouze ve zkušební kabince. Na tomto videu si představíme varianty střihů a jejich vhodnost na vybranou velikost.


Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.