HP banner

Slyšeli jste již názor, že je normální, když je podprsenka nepohodlná, a že jedině tak plní svůj účel? S tím nemůžeme souhlasit. Správně zvolená velikost a typ podprsenky zajistí, že o prádlu nebudete ani po celodenním nošení vůbec vědět! Navíc Vám možná Vaši blízcí pochválí, jak dobře dnes vypadáte. To vše totiž správná podprsenka dokáže.

Jak (ne)má sedět podprsenka?

Jak vybrat správnou velikost podprsenky?

 

Návod k výběru správné podprsenky

Správná podprsenka resp. správně vybraná podprsenka pevně podpírá ňadra, zadní část se nesune vzhůru, prsa z košíčků neutíkají nahoře ani dole a ramínka se nezařezávají do trapézových svalů. Kostice prsa pevně objímají, vedou až do podpaží a nikde netlačí. Jak zjistit velikost podprsenky? Jak takovou podprsenku vybrat? Podívejte se na instruktážní videa "Jak se správně změřit" a "Jak vybrat správnou velikost podprsenky".

Dbejte o své zdraví a zaměřte se na následující možné problémy.

Jak zjistit velikost podprsenky?

Dalším důležitým faktorem, který ovlivňuje, zda podprsenka správně „sedí", je její správné oblečení. Nejsou-li prsa pečlivě „usazena" do košíčků, nemáte-li správně nastavená ramínka, či obvod podprsenky, nebude vám sedět ani ten nejvhodnější model. Nepodceňujte správné oblečení podprsenky, které ovlivňuje vaše zdraví, vaši dobrou náladu, ale také životnost vaší podprsenky. Podívejte se proto také na naše instruktážní videa "Jak si podprsenku správně obléci" a "Jak zvolit správný střih podprsenky".


Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.