Vkládejte s péčí aneb jak na výběr té správné podprsenky

Mít na sobě dobře padnoucí podprsenku je sexy. A mít na sobě dobře padnoucí a správně oblečenou podprsenku je ještě více sexy!  

Způsob, jak si jí oblékáte, se totiž dost odrazí na tom, jak vám bude sedět. A teď nemluvíme o tom, jestli ji zvládnete zapnout za zády (i když tak prodlužujete její životnost), anebo ji zapínáte na břiše.

Při oblékání se soustřeďte na správné uložení prsou do košíčků: Vsuňte dlaň do boku opačného koše a prso povytáhněte se strany do středu a vzhůru. Následně košíček podprsenky uchopte v oblasti přechodu do ramínka a prso jemně "sklepněte" zpět. Postup opakujte u druhého košíčku.

Pak se budete celý den cítit a vypadat skvěle!

Jistěte se, že kostice sedí na těle. Není nic horšího než prsa, která vykukují pod kosticemi, nebo kostice, které se z boku zapichují do prsní tkáně. Pokud se vám to stalo, zkuste prsa znovu správně uložit. Pravděpodobně ale nosíte nevyhovující velikost, takže vzhůru na nákupy!

Pořád si nejste jistá, jestli podprsenka dokonale sedí? Poupravte ještě prsa jemným povytažením v přechodu košíčku do ramínek, aby vše bylo, jak má.
A je to! Není to nic těžkého, tak se toho nebojte a vkládejte svá prsa do podprsenek s řádnou péčí!