HP banner

Nejčastější dotazy na členství v Triola klubu

Jak se registrovat v e-shopu?

Registraci provedete ZDE. Při registraci je důležité použít stejný email, který jste zadával/a při registraci do Triola klubu.

Mohu na e-shopu využít i slevu k narozeninám?

Ano, vyberte si zboží, které si chcete objednat (bude již se slevou 3 %) a při sumarizaci objednávky v košíku do kolonky SLEVOVÉ POUKAZY vložte narozeninový slevový kód       (7 znaků),  který se nachází v pravém horním rohu narozeninové poukázky. Standardní sleva 3 % a narozeninová sleva 10 % se sčítají, tudíž získáte slevu 13 %.

K objednávce mám dostat dárek nebo např. slevový voucher na další nákup, kde uvidím, že jsem dárek opravdu dostala?

Dárek Vám bude při splnění podmínek automaticky přidán k objednávce a najdete jej ve faktuře s cenou 0 Kč. 

Kamarádka se chce do Triola klubu také zaregistrovat, může přes e-shop?

Registraci do Triola klubu přes eshop lze provést ZDE.

Minulý týden jsem se registrovala ve firemní prodejně do Triola klubu, dnes jsem se jako členka Triola klubu zaregistrovala na e-shopu, ale výhody klubu se mi nezobrazují (např. snížená cena o 3 % atd.), proč?

Výhody členství Triola klubu na e-shopu můžete čerpat až po aktivaci Vašeho účtu v systému Triola a.s.. Tato aktivace proběhne do 1 měsíce od registrace v prodejně. V případě, že byste výhody členství v e-shopu neviděl/a ani po této lhůtě, kontaktujte nás e-mailem na adrese: triolaklub@triola.cz. Do předmětu opište číslo Vaší klubové karty. Mohlo dojít např. k překlepu v zadávání Vaší e-mailové adresy.

Jsem členem Triola klubu již déle než 1 měsíc, ale po registraci do e-shopu se mi nezobrazuje snížená cena (sleva 3 %).

Pravděpodobně byl Váš e-mail při ručním přepisu dat z registračního formuláře nesprávně opsán, nebo jste při registraci na firemní prodejně použil/a jiný e-mail. Prosíme Vás, abyste nám správný e-mail zaslal/a na adresu triolaklub@triola.cz, do předmětu napište číslo Vaší klubové karty, my jej v systému upravíme na platný a budeme Vás o změně informovat prostřednictvím e-mailu. 

Kdy a jak dostanu poukázku na narozeninovou slevu?

Poukaz na narozeninovou slevu 10 % dostanete emailem, který jste zadali při registraci do Triola klubu. Slevy jsou rozesílány každý týden členům, kteří mají daný týden narozeniny a uplynula již lhůta do 30 dní od registrace (na firemní prodejně Triola underwear, nebo přes on-line formulář).

Příklad: Na prodejně se registrujete 15.7. a narozeniny máte 31.7. - v tomto případě bohužel narozeninovou slevu neobdržíte, protože Vaše registrace nebyla ještě zpracována a zadána do systému, který tyto narozeninové poukazy generuje. Narozeninová poukázka na slevu 10% Vám tedy bude zaslána k Vašim dalším narozeninám. Pokud by termín Vašich narozenin byl 15.8., můžete se těšit, že slevu obdržíte již nyní.

Platnost poukazů na narozeninovou slevu je uvedena v emailu a na poukazu.

Slevu lze využít jen jednou na firemní prodejně, nebo e-shopu Triola. Nelze ji uplatnit na AKČNÍ zboží a Dárkové poukazy 500 Kč a 1000 Kč.


Nenechte si ujít novinky ze světa módy a slevové akce na kvalitní prádlo, které vám vždy sedí.