Triola Roadshow

Jak na správném výběru prádla ZÁLEŽÍ.

Triola Roadshow 2021

Náš boj za perfektně padnoucí spodní prádlo právě začíná. Připoutejte se, i letos to bude jízda.

Jaké tvary jsou pro Triola Roadshow perfektní? Ty vaše. Pro nás jste důležité vy. Vy jste perfektní. Vy jste naše hvězdy.

Pět žen, pět příběhů. Opět jsme měli obrovské štěstí a v rámci Triola Roadshow jsme poznali úžasné ženy. Takové, které na sobě chtějí pracovat. Chtějí vědět, na kterých detailech ZÁLEŽÍ.

Postupně vám představíme všech našich pět hvězd. A povyprávíme vám jejich příběhy.

Na začátku jsme vyhlásili casting.

Voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup spodního prádla od značky Triola a jeden den našimi modelkami, tak vypadala lákavá výhra Triola Roadshow. Do castingu se vás přihlásilo mnoho. Lišily se křivky i věk. Vybrat jen pět žen bylo těžké. Velmi těžké. Ale nakonec jsme se rozhodli a našich pět budoucích hvězd pozvali do Prahy na natáčení a focení.

Co následovalo dál? Návštěva naší stylistky Žanety přímo u finalistek doma. Řešilo se především to, na čem při výběru spodního prádla skutečně ZÁLEŽÍ. Podívejte se sami:

Gabriela

44 let, Děčín

Gabča si přála jediné – užít si běhání bez myšlenek na svá prsa. Právě na ně se při běhu vždy soustředila. Po návštěvě Žanety pochopila, že kvalitní sportovní podprsenka dokáže i velká prsa dokonale zafixovat. A na fixaci při běhu opravdu ZÁLEŽÍ.

S Gabči novou sportovní podprsenkou Panache už nebude běh o bolesti. Teď bude o radosti, o výkonu a o pohodlí. Gabče, přejeme mnoho naběhaných kilometrů s úsměvem na tváři. A vám také!

Mirka

45 let, Česká Lípa

Mirka je krásná žena. Uvnitř i navenek. Když ji potkáte na ulici v šatech, které velmi ráda nosí, asi by vás ani ve snu nenapadlo, že jste právě minuli milovníci adrenalinu. A s čím chtěla Mirka poradit od naší profesionální stylistky Žanety? Především s kalhotkami, u kterých zjistila JAK NA SPRÁVNĚ ZVOLENÉM STŘIHU ZÁLEŽÍ.

Žaneta s Mirkou se nejprve zaměřily na podprsenku, kde zjistily, že je nutná větší velikost. Následně si vzaly do parády kalhotky. Žaneta vybrala vyšší, formující kalhotky Triola. Ty Mirce hezky skryjí bříško a navíc díky krajce vypadají sexy, souhlasíte?

Mirka se díky správně zvolenému střihu kalhotek cítí pohodlně a navíc vypadá ve svých oblíbených šatech dokonale šik.

Také byste rádi, aby spodní prádlo více lichotilo vaši postavě? Nebojte se změny. Naše stahovací kalhotky zakryjí mírné nedostatky, ale nikde nic netlačí. Jen vás příjemně obepnou. S výběrem vám rádi pomůžeme v každé naší prodejně.

Lenka

31 let, Olomouc

Lenka je krásná holka z Olomouce. Život bere s lehkostí, ale noblesa jí nechybí. A co zrovna dělá, když právě neučí angličtinu? Možná peče zdravou buchtu, společně s přítelem objevuje nová místa nebo nakupuje v obchodě s českými značkami. Právě pro ty má Lenka slabost.

Na setkání s naší profesionální stylistkou Žanetou Lenka přišla v perfektně padnoucím spodním prádle. Střih, velikost, styl - vše sedělo. Žaneta nemusela nic měnit. A na jaké spodní prádlo se Lenka s Žanetou nakonec zaměřily? Cíl byl jasný: Být neodolatelná. Žaneta i Lenka se shodly, JAK MOC NA SEXY PRÁDLE ZÁLEŽÍ a Žaneta se pustila do pátrání po atraktivních kouscích pro Lenku. Jak to dopadlo? Myslíme, že Lenky přítel se má skutečně na co těšit. Co říkáte?

Také občas zatoužíte vypadat svůdně? Pokud ano, nedivíme se. I na tom totiž záleží. Buďte odvážná jako Lenka, i vy si pořiďte atraktivní spodní prádlo. Takové, které vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i někomu jinému