Triola Google+
image image image image
1 2 3 4

Články

Ekologická likvidace odpadu v Triole

logo_zelena_firma

Jsme zelená firma!

Triola se zapojila do unikátního projektu "Zelená firma". Cílem projektu je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení.

Střihy podprsenek a kalhotek

strihy_podprsenek

Střihy podprsenek a kalhotek

S „posláním" prádla stejně jako s vaší velikostí těsně souvisí jeho střih. Dobrý střih vaši postavu vylepší, opticky zeštíhlí a zdůrazní vaše křivky. Připravili jsme pro vás krátký přehled základních střihů podprsenek a kalhotek i s popisem, jak dané střihy ovlivňují jeho funkci.

Historie plavek aneb Příběh o velké odvaze

pribeh-o-velke-odvaze

Od županů k bikinám

V současnosti je pro nás běžné ukazovat se na pláži v těch nejmenších kousíčkách látky, ale představte si, jakou odvahu musely prokázat ženy před 90 lety.
Dvacátá léta už byla taková. Ano, mluvíme o minulém století, o době, kdy se v moderní historii poprvé objevily koupací úbory zlehoučka odhalující ženskou krásu - ramena, paže a lýtka.

Historie spodního prádla

historie_spodniho_pradla

Podprsenka v zrcadle času a módy

Přiznejme si, že je to naše tajná zbraň, bez které neuděláme ani krok. Nosíme ji pod kostýmem i sportovní soupravou, vylepšuje nám postavu, formuje a zvedá nejen naše poprsí, ale i sebevědomí. Podprsenka se stala nutnou, každodenní součástí našeho oděvu - vyžadují to nejen společenské konvence, ale také móda, současný životní styl, někdy také náš věk, váha a postava.

České ženy v rozpacích

ceske_zeny_v_rozpacich_maly

Jak je to s těmi velikostmi?

Na českém trhu se stále častěji objevují značky dámského spodního prádla, převážně z Velké Británie, které jsou číslovány jinak než je např. prádlo značky TRIOLA, Charme a mnoho dalších evropských značek.

© 2011 Triola a.s. | Design by HSdesign Jakékoli další používání či šíření textů a obrázků z www.triola.cz je možné jen se souhlasem společnosti Triola a.s.

Implementace informačního systému v Triola a.s. je spolufinancována Evropskou unií, program Podnikání a inovace - ICT v podnicích.
euzelena_firma_male