Triola Google+

Česká kvalita na první pohled

image

TRIOLA je český originál

Společnost Triola působí na českém trhu již od roku 1919. Smícháte-li tyto dlouholeté zkušenosti, moderní výrobní postupy, módní design, důraz na kvalitu a přání zákaznic, dostanete prádlo vynikající funkčností, komfortem, vzhledem i materiálem, a navíc za dostupnou cenu.

Jak se vyznat v krajkovém labyrintu

strihy_podprsenek

Střihy podprsenek

S „posláním" prádla stejně jako s vaší velikostí těsně souvisí jeho střih. Dobrý střih vaši postavu vylepší, opticky zeštíhlí a zdůrazní vaše křivky. Připravili jsme pro vás krátký přehled základních střihů podprsenek i s popisem, jak daný střih podprsenky ovlivňuje jeho funkci.

Jak se vyznat v krajkovém labyrintu II

strihy_kalhotek

Střihy kalhotek

Připravili jsme pro vás krátkou exkurzi do světa krajkového labyrintu. Tentokrát vám představíme nejpopulárnější střihy dámských kalhotek, se kterými se můžete setkat v našich kolekcích. I v případě kalhotek je totiž z čeho vybírat.

České ženy v rozpacích

ceske_zeny_v_rozpacich_maly

Jak je to s těmi velikostmi?

Na českém trhu se stále častěji objevují značky dámského spodního prádla, převážně z Velké Británie, které jsou číslovány jinak než je např. prádlo značky TRIOLA, Charme a mnoho dalších evropských značek.

Jak se šije podprsenka

jak_se_sije_podprsenka

Od myšlenky k dokonalosti

Kdo by si při pohledu na podprsenku pomyslel, že se za ní skrývá stovka metrů nití, několik metrů krajky, téměř třicet různých dílů a práce na desítce typů strojů? Kromě specialistů na spodní prádlo asi málokdo. A to je dobře. Díky zkušenostem a úsilí totiž Triola dokázala šití podprsenek pozvednout na umění lehkosti a elegance. Že za nimi stojí hodiny práce, dámy, nepoznáte, stejně jako si neuvědomíte, že je máte na sobě již celý den!

Strana 1 z 2

Začátek
Předchozí
1

© 2011 Triola a.s. | Design by HSdesign Jakékoli další používání či šíření textů a obrázků z www.triola.cz je možné jen se souhlasem společnosti Triola a.s.

Implementace informačního systému v Triola a.s. je spolufinancována Evropskou unií, program Podnikání a inovace - ICT v podnicích.
euzelena_firma_male