Triola Google+

Jak správně pečovat o plavky,

pece_plavky_maly

aby vám vydržely co nejdéle.

Opalovací přípravky a tělová mléka obsahují olej, který může ve spojení s potem, chlórem či mořskou solí poškodit elastická vlákna výrobku.

Plavky po každém nošení proto ručně vyperte v jemném pracím prostředku či tělovém mýdle, jednou za čas je potom vyperte v pračce při šetrném programu, max. 40°C.


1. RUČNÍ PRANÍ
Plavky ručně vyperte po každém nošení - postačí obyčejné mýdlo.

2. PRANÍ V PRAČCE Několikrát za sezónu pak plavky vyperte v pračce (šetrný program do 40°C), aby se odstranily i odolnější nečistoty jako jsou jemné částečky písku, vodní řasy nebo stopy opalovacích krémů. Plavkám praní nijak zvlášť neuškodí. Naopak opět zvýrazníte pestrost barev. Doporučujeme však použít prací sáček, aby nedošlo k nevzhledným zátrhům na materiálu, poškození kostic a pod.)

3. MODELACE KOŠÍČKŮ Po praní vyztužené košíčky jemně ručně vytvarujte zpět do původního tvaru.

4. TRANSPORT Neponechávejte vlhké plavky dlouhou dobu v neprodyšném obalu.
5. AVIVÁŽ Při praní nepoužívejte aviváž.
6. ŽDÍMÁNÍ Plavky neždímejte kroutivým pohybem, aby nedošlo k poškození kostic. Vodu pouze jemným tlakem vymačkejte.
7. SUŠENÍ A ŽEHLENÍ Nesušte plavky na prudkém slunci, ani v sušičce prádla. Výrobky nežehlete.

8. SKLADOVÁNÍ U plavkových podprsenek s vyztuženými bezešvými košíčky dávejte prosím pozor na to, aby nedošlo k jeho prolomení (např. během skladování, uskladnění v tašce při cestách atd.). Takovým zacházením se povrch koše zvrásní a podprsenka se navždy znehodnotí.

9. OCHRANA Vyvarujte se kontaktu s drsnými povrchy (pozor na tobogány, dřevěné lavičky a okraje bazénů), zabraňte kontaktu plavek s UV zářením v soláriích.

Dodržováním těchto zásad prodlouží životnost vašich plavek a vám přinese mnoho spokojených okamžiků.

© 2011 Triola a.s. | Design by HSdesign Jakékoli další používání či šíření textů a obrázků z www.triola.cz je možné jen se souhlasem společnosti Triola a.s.

Implementace informačního systému v Triola a.s. je spolufinancována Evropskou unií, program Podnikání a inovace - ICT v podnicích.
euzelena_firma_male