Triola Google+
image image image image
1 2 3 4

Články

Rozhovor s modelkami

banner_like_you

Rok na módním molu

Hledat nové modelky plných tvarů mimo agentury se české značce Like YOU vyplatilo.

Český výrobce dámského spodního prádla, Triola a.s., vyhlásila další CASTING na modelky s velikostí D+ pro svoji úspěšnou značku prádla Like YOU.

Rozhovor se stylistkou Triola

zaneta-maly

Styling  zlepšuje náladu i postavu

Již téměř dva roky nabízí Triola underwear svým zákaznicím odborné poradenství při výběru správné podprsenky – individuální lekce stylingu. Začala s touto službou na firemních prodejnách v Praze a v Brně a v průběhu posledního roku ji rozšířila v rámci tzv. „Styling tour“ na partnerské prodejny prádla v různých regionech České republiky.

Pátky se stylistkou

ptky_web_mal

Pátky se stylistkou Triola

Zjistěte konečně i vy, jakou máte SPRÁVNOU VELIKOST podprsenky a NAVÍC VYHRAJTE KAŽDÝ PÁTEK JEDNU SOUPRAVU!!!
 

Nové symboly na produktech

nove_symboly_maly

Nově můžete na některých našich produktech nalézt kulaté visačky s obrázky, které vás ihned upozorní na výhodu daného modelu. Dovolte nám, abychom vám zde tyto symboly v krátkosti představili.

Triola Styling Tour 2015

obrzek_k_lnku_TST_nov

TRIOLA STYLING TOUR 2015 - nové termíny

Naším cílem je nabídnout ženám po celé České republice odborné poradenství při výběru té správné podprsenky. Chceme Vás naučit, jak správně vybrat tu pravou podprsenku přímo u Vás „doma“.

Více článků...

Strana 1 z 2

Začátek
Předchozí
1

© 2011 Triola a.s. | Design by HSdesign Jakékoli další používání či šíření textů a obrázků z www.triola.cz je možné jen se souhlasem společnosti Triola a.s.

Implementace informačního systému v Triola a.s. je spolufinancována Evropskou unií, program Podnikání a inovace - ICT v podnicích.
euzelena_firma_male